Архієпископ Нестор звершив Літургію у Свято-Феодосіївському монастирі м. Києва з нагоди храмового свята

27 липня 2020 року, в день Перенесення мощей преподобного Феодосія Києво-Печерського, храмовий празник відзначив столичний Свято-Феодосіївський ставропігійний чоловічий монастир. Владику Нестора супроводжував економ єпархії протоієрей Руслан Притула.

З благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Божественну Літургію з нагоди свята очолив архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор у співслужінні намісника Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископа Вишгородського Агапіта та вікарія Київської єпархії єпископа Богуславського Лаврентія.

Його Високопреосвященству співслужили намісник монастиря архімандрит Макарій, намісник Луцького Хресто-Воздвиженського Братського чоловічого монастиря ігумен Никодим та братія монастиря у священничому сані, повідомляє пресслужба Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.

За Богослужінням з благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія архієпископ Агапіт рукоположив іподиякона Дмитра Грома в сан диякона та насельника монастиря ієродиякона Лазаря в сан ієромонаха. 

На запричастному стиху до присутніх у храмі з словом проповіді звернувся ієрей Іван Гищук.

Богослужіння завершилося святковим хресним ходом навколо храму.

Після відпусту літургії архієпископ Нестор привітав усіх присутніх з храмовим святом та подякував усім за спільну молитву.

Нагадаємо, з 22 лютого 2005 року по 28 лютого 2006 року, обрання на єпископа Тернопільського і Бучацького, архієпископ Нестор був намісником Свято-Феодосіївського монастиря м. Києва.