Архієпископ Нестор співслужив Предстоятелю при освяченні нового храму ПЦУ на Київщині

Автор:

23 червня 2019 року, в неділю першу після П’ятидесятниці, коли Православна Церква за богослужінням згадує усіх святих, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор відвідав м. Тетіїв на Київщині, де співслужив Предстоятелю Православної Церкви України митрополиту Епіфанію. 

Цього дня Блаженнійшій Епіфаній у співслужінні архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора та місцевого й запрошеного духовенства освятив храм на честь усіх святих. На запрошення настоятеля місцевого храму протоієрея Івана Орловського у богослужінні також взяли участь представники Тернопільської єпархії – протоієрей Олексій Головацький і протоієрей Іван Борис.

Після звершення Божественної літургії Предстоятель звернувся до парафіян із першосвятительським словом, в якому підкреслив, що храм є особливим місцем на землі, й ми називаємо це частиною неба на землі, бо тільки в храмі ми можемо почерпнути благодатні дари, яких в іншому місці людина не може сподобитися. Храм – особливе місце, де ми звершуємо трапезу Господню.

Предстоятель зазначив, що ми будуємо храми найперше із вдячності Богові за всі ті благодіяння, які Він так щедро звершує в нашому житті.

За богослужінням настоятель новозбудованого храму протоієрей Іван Орловський за ревне служіння Церкві був удостоєний чергової священничої нагороди – права носіння хреста з прикрасами.

Варто додати, що протоієрей Іван Орловський – випускник Київської православної богословської академії, уродженець села Москалівка Лановецького району. 

Фото прес-служби Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ) та із соцмережі.