Архієпископ Нестор співслужив митрополиту Епіфанію під час першої Літургії новообранного Предстоятеля Православної Церкви України

Автор:

16 грудня 2018 р. у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі відбулася перша Літургія предстоятеля єдиної помісної автокефальної Православної Церкви України Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України.

Його блаженству співслужив єпископат і духовенство об’єднаної Церкви, зокрема архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, а також священики Тернопільської єпархії протоієреї Руслан Притула та Олег Гах.

Після Літургії усі мали змогу привітати новообраного предстоятеля Української Православної Церкви і висловити слова побажань і підтримки.

У свою чергу Його блаженство митрополит Епіфаній подякував усім за теплі слова вітань і запевнив, що з Божою допомогою і спільній наполегливій праці досягнемо не лише єдності всього українського Православ’я, але й спасіння власної душі. Предстоятель наголосив, що ми повинні любити навіть тих, хто нас ненавидить, адже гріх – розділяє, а любов здатна поєднати.

Після многоліття митрополит Епіфаній благословив парафіян, після чого поспілкувався із представниками ЗМІ.

За матеріалами vidomosti.kiev.ua.