Архієпископ Нестор служив у Чернівцях з нагоди престольного свята університетського храму

12 лютого 2020 року, коли Свята Православна Церква вшановує пам’ять трьох великих вселенських учителів і святителів – Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого, храм Трьох святителів Чернівецького Національного Університету ім. Юрія Федьковича відзначив престольне свято. На запрошення архієпископа Чернівецького і Хотинського Германа та ректорату ЧНУ участь в урочистому богослужінні взяв архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор.

Окрім Високопреосвященнійшого Нестора,  архієпископу Чернівецькому і Хотинському Герману співслужили єпископ Коломийський і Косівський Юліан, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл, настоятель храму протоієрей Миколай Щербань та запрошене духовенство, серед якого були представники духовних шкіл Помісної Православної Церкви.

За Божественною літургією також співслужили клірики Тернопільської єпархії: секретар протоієрей Олексій Головацький, завканцелярією протоієрей Володимир Зубілевич, протоієрей Роман Луговий, протоієрей Андрій Любунь.

Під час богослужіння Високопреосвященнійший Нестор звершив дияконську хіротонію випускника ЧНУ магістра богослів’я Євстафія Роя, який служитиме в Тернопільській єпархії.

Після заамвонної молитви духовенство звершило молебень до Трьох святителів.

Зі словом проповіді до присутніх звернувся архієпископ Герман, який привітав керівництво, викладачів та студентів факультету зі святом та подякував архіпастирям і духовенству за спільне богослужіння.

Завершилося урочисте богослужіння уставним многоліттям.