Архієпископ Нестор призначений заступником голови синодальної комісії

29 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України).

На засіданні, зокрема, було утворено Синодальне управління у справах сім‘ї, Синодальне видавничо-просвітницьке управління та Синодальні комісії – богословсько-літургічну, з міжхристиянських відносин, з питань монастирів та чернецтва і з питань канонізації святих, а також призначено їхніх керівників.

Про це повідомляє пресслужба Київської митрополії.

Відповідно до журналу №51 засідання Синоду, головою Синодальної Богословсько-літургічної комісії призначено архієпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія, заступниками голови – архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора, єпископа Кропивницького і Голованівського Марка та єпископа Херсонського і Каховського Бориса.

Нагадаємо, у травні 2019 року рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор призначений головою Синодального управління взаємодії з молодіжно-патріотичними громадськими об’єднаннями.