Архієпископ Нестор благословив першокурсників ТДМУ

Автор:

DSC_072931 серпня 2017 року в Тернопільському державному медичному університеті імені І. Горбачевського відбулася церемонія посвяти в студенти. Студентську родину поповнило 965 першокурсників усіх форм навчань. Посвяту також пройшло 122 молодих людей, які вступили на другий курс денної форми навчання.

Урочисте засідання вченої ради ТДМУ, присвячене матрикуляції студентів, уперше відбулося в оновленому внутрішньому дворі адміністративного корпусу вишу, повідомляє прес-служба ТДМУ.

Божого благословення для майбутніх лікарів у молитві попросили всечесні отці.

На запрошення ректора навчального закладу професора Михайла Михайловича Корди молитовно розпочати посвяту та благословити першокурсників і їхніх викладачів завітав архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, якого супроводжував Збаразький благочинний прот. Іван Лесик.

“Сьогодні – особливий день для вас. Ви тільки починаєте свій шлях особливої науки – медичної премудрості. Це професія, яка є не стільки професією, а служінням людям. Щодня у своїй фаховій діяльності ви будете боротися з хворобами і смертю. Нехай Всемилосердний Господь благословить вас на всі роки навчання та подальшу працю, щоб кожен з вас, добре трудячись на медичній ниві, пам’ятав, що головним, що допомагає вам бути добрим лікарем, є любов до Бога і до людей”, – зазначив, звертаючись до першокурсників, владика Нестор.

Нову зміну майбутніх медиків привітали також керівники вишу, міста й області, викладачі, науковці.