Архієпископ Нестор помолився за упокій загиблого на Донбасі полковника СБУ Руслана Муляра

24 січня 2020 року в Тернополі вшанували пам’ять командира групи Центру спецоперацій “Альфа”, полковника Руслана Муляра, який загинув у травні 2018 року, виконуючи бойове завдання на Луганщині. Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор відправив заупокійне богослужіння.

Його Високопреосвященство супроводжували священники єпархії протоієрей Володимир Зубілевич та протоієрей Сергій Росіцький.

Вшановуючи пам’ять Героя, його родина і колеги схилили голови у молитві та поклали квіти до меморіалу загиблим співробітникам СБУ.

Полковник Руслан Станіславович Муляр народився 24 січня 1975 року в Тернополі. Службу в органах Служби безпеки України розпочав у березні 2001 року. У жовтні 2014 року був призначений командиром групи відділу ЦСО “А”. Військове звання полковник присвоєне у травні 2018 року.

Одружений, разом із дружиною Ольгою Богданівною виховували трьох дітей: дочку Наталію, 1995 р. н., синів Олександра та Станіслава, 2007 р. н.

З листопада 2014 року полковник Муляр Руслан Станіславович неодноразово відряджався в район проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, де проявляв зразкове виконання військової присяги.

Загинув 26 травня 2018 року при виконанні військового обов’язку. Похований на Микулинецькому кладовищі.

Фото пресцентру УСБУ в Тернопільській області.