Архієпископ Нестор освятив дзвони храму святителя Миколая Чудотворця в Новоставцях Бучацького благочиння

25 липня 2021 року, в неділю п’яту по П’ятидесятниці, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор побував у Новоставцях на Бучаччині. На запрошення настоятеля парафії протоієрея Степана Шкварка Високопреосвященнійший владика звершив чин освячення дзвонів храму святителя Миколая Чудотворця.

Окрім настоятеля парафії, Його Високопреосвященству співслужили Бучацький благочинний протоієрей Андрій Шкварок, духовенство благочиння.

З благословення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія за відродження духовності в Україні, відданість ідеалам добра і значний внесок у суспільне благо владика Нестор нагородив орденом святителя і чудотворця Миколая Миколу Михайловича Шкварка.

За заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним народом митрополичими благословенними грамотами з відзнакою нагороджено Марію Микуляк, Руслана Микуляка, Олену Шанчук. Парафіян храму святителя Миколая Чудотворця, жертводавців Миколу Галунка, Михайла Данилишина, Андрія Коновала, Галину Коновал, Степана Халімона – митрополичими благословенними грамотами.

Фото диякона Миколи Заяця.

Більше фото з події – на сторінці єпархії у фейсбуці.