Архієпископ Нестор очолив Літургію на престольне свято кафедрального собору Володимир-Волинської єпархії

8 січня 2020 року, в день пам’яті Собору Пресвятої Богородиці, у другий День Різдва Христового, кафедральний собор Різдва Христового м. Володимир-Волинський, відзначив свій престольний празник. З нагоди храмового свята на запрошення Преосвященного єпископа Матфея прибули на святкування архієреї з інших єпархій, зокрема й архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор.

Під час візиту Його Високопреосвященство супроводжував диякон кафедрального собору свв. рівноапп. Костянтина і Єлени м. Тернополя Назарій Тернопільський.

Владика Нестор очолив Божественну літургію Святителя Іоана Золотоустого у кафедральному соборі м. Володимир-Волинського. Його Високопреосвященству співслужили єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Боярський Геронтій, духовенство Володимир-Волинської та інших єпархій.

Після літургії архієпископ Нестор виголосив проповідь.

Опісля був звершений подячний молебень, після якого владика Матфей привітав усіх зі святом й подякував архієреям та духовенству за спільну святкову молитву.

Фото пресслужби Володимир-Волинської єпархії.