Архієпископ Нестор благословив початок спартакіади для людей з обмеженими можливостями

Автор:

У четвер, 21 червня, в спортивному комплексі ТНЕУ відбулася спартакіада для людей з обмеженими можливостями. Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор благословив початок спортивного свята “Сила духу”, на яке запросили понад 150 учасників зі всієї Тернопільщини.

У напутньому слові до організаторів і учасників змагань Його Високопреосвященство наголосив на тому, що неможливо вилікувати тіло, не вилікувавши душу. Владика Нестор побажав спортсменам-аматорам віри у власні сили, перемог і закликав на всіх Господнє благословення.

Спартакіада “Сила духу” є соціальним проектом, який уже вшосте провело управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Тернопільській області за підтримки духовенства, соціальних партнерів, усіх небайдужих до долі потерпілих на виробництві.

Щороку все більше і більше людей, які з виробничих причин втратили здоров’я, виявляють бажання приїхати на це свято спорту. Учасники спартакіади змагалися з армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу та шахів.