Архіпастирський візит у Чистопади Зборівського благочиння

Автор:

DSC_050130 липня 2017 року, у неділю 8-му після П’ятидесятниці та день пам’яті святих отців шістьох Вселенських соборів, Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, відвідав із архіпастирським візитом Свято-Михайлівську парафію с. Чистопади Зборівського району.

На запрошення настоятеля храму прот. Івана Осейка владика Нестор прибув у Чистопади, щоб очолив святкову Божественну Літургію. Перед початком Богослужіння духовного батька зустріли наймолодші прихожани храму, котрі привітали архіпастиря віршами та хлібом-сіллю.

Перед початком літургії владика освятив антимінси для Зборівського благочиння.

Під час святкового недільного Богослужіння, крім настоятеля храму, Його Високопреосвященству співслужили благочинний Зборівського району прот. Володимир Задвірний, запрошене духовенство Тернопільської і Рівненської єпархій.

За Божественною літургією архієрей виголосив проповідь на тему євангельського читання про те, як Господь наш Ісус Христос на прохання своїх учнів наситив безліч людей п’ятьма хлібами і двома рибами. У словах повчання владика Нестор наголосив на тому, що ми повинні дбати насамперед про їжу духовну.

“Потрібно завжди пам’ятати, що найбільшим чудом і найбільшим даром Божим, який ми можемо прийняти, є Тіло і Кров Христові, які ми отримуємо у святому Причасті. Адже у Причасті наша плоть стає плоттю Христовою, а наша кров стає кров’ю Христовою. Таким чином ми стаємо дітьми Божими не по імені, а по своїй суті, тому що наша кров і кров Христова стають одним цілим. Лише таким чином можна стати християнином, дитиною Божою, і спастися”, – наголосив владика Нестор.

По завершенні Божественної літургії отець Іван подякував архіпастирю за приїзд та очолене ним Богослужіня. У свою чергу владика Нестор подякував отцю настоятелю за запрошення та відзначив

Завершилося Богослужіння обходом довкола храму із окропленням його стін та усіх парафіян.