Архіпастирський візит у Білокриницю Кременецького благочиння

Автор:

У сімнадцяту неділю після П‘ятидесятниці та в день пам’яті святого апостола і євангеліста Іоана Богослова, 9 жовтня 2022 року,  архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор з архіпастирським візитом відвідав Кременецьке благочиння.

На запрошення протоієрея Анатолія Довгалюка Високопреосвященнійший владика звершив Божественну літургію у храмі святого апостола і євангеліста Іоана Богослова села Білокриниця Кременецького району.

На початку богослужіння архієрей освятив антимінси для Кременецького благочиння. Також владика Нестор звершив хіротоіню – рукоположив Сергія Забрамського на диякона.

Під час Літургії лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини й мирних жителів.

Окрім того, архіпастир возніс молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Після Літургії відбувся хресний хід довкола храму з читанням Євангелія. Після цього архіпастир окропив присутніх освяченою водою.

Також Високопреосвященнійший владика разом з духовенством звершив молитву за Україну та освятив автомобіль для українських воїнів.