Архієпископ Нестор звершив чин похорону нацгвардійця Івана Аніна, який поліг у боях за Київ

Автор:

У суботу, 19 березня 2022 року, на Шумщині попрощалися з Іваном Аніним. 23-річний військовослужбовець Національної гвардії загинув у війні з російськими загарбниками. Над ранок у Шумську полеглого Героя зустріли земляки. Люди з лампадками та свічками стали на коліна, щоб віддати останню шану Іванові Аніну. Біля каплички Пресвятої Богородиці у Шумську священники на чолі з благочинним прот. Миколаєм Бабієм відслужили літію.

Поминальна служба і чин похорону загиблого Героя відбулися у храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Сураж. Богослужіння звершив архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор. Архієреєві співслужили клірики Шумського благочиння та Білогірський благочинний Хмельницької єпархії прот. Степан Маковський.

Провести Івана Аніна в останню путь прийшли його рідні, друзі, земляки, товариші по службі.

Анін Іван Аркадійович народився 11 вересня 1998 року в с. Боложівка Шумського району. З 8 грудня 2020 року проходив службу в Національній гвардії України у Києві, з 26 листопада 2021 року служив за контрактом. Загинув в боях, захищаючи від агресії російської федерації столицю нашої держави.
 
Вічна пам’ять Герою! Царство небесне його душі.