У свято Воздвиження Чесного Хреста архієрей освятив хрест борцям за волю України у Залужжі на Шумщині

27 вересня 2019 року, в день свята Воздвиження Чесного й Животворчого Хреста Господнього, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор з архієрейським візитом відвідав Шумське благочиння.

Високопреосвященнійший владика звершив Божественну літургію у храмі Святих апостолів Петра і Павла с. Залужжя, релігійна громада якого в лютому цього року перейшла з УПЦ Московського патріархату до Православної Церкви України. 

Його Високопреосвященству співслужили Шумський благочинний протоієрей Миколай Бабій, настоятель Петро-Павлівського храму священник Петро Бойко, запрошене духовенство.

Під час богослужіння архієпископ Нестор вручив чергову богослужбову нагороду настоятелеві храму священнику Петрові Бойку – право носіння набедреника.

Цього святкового дня храм був наповнений віруючими, багато з яких прийняли Святе Причастя.

По завершенні Літургії духовенство і миряни вийшли на хресний хід довкола храму.

Опісля архієпископ Нестор із духовенством освятили встановлений громадою біля входу до храму хрест усім борцям за волю України.

Архіпастир привітав усіх зі святом Воздвиження Чесного й Животворчого Хреста Господнього і вручив активним парафіянам архієрейські грамоти як нагороди за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви.

Фото із соцмережі фейсбук.