Архієпископ Нестор у співслужінні єпископа Павла звершили останню Літургію 2018 року

Автор:

30 грудня 2018 року, у неділю 31-шу після П’ятидесятниці, святих праотців, Вископреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький звершив Божественну літургію в каплиці кафедрального собору свв.Костянтина та Єлени м.Тернополя.

Владиці співслужив Преосвященний Павло, єпископ Одеський і Балтський Православної Церкви України та духовенство кафедрального собору – ключар, прот.Євген Заплетнюк, протоієреї Олег Гах і Володимир Савчин, священики Володимир Зубілевич, Петро Мельничук, диякон Назарій Тернопільський.

Напередодні, у суботу ввечері, Високопреосвященний Нестор та Преосвященний  Павло звершили відправу Всенічного бдіння в цьому ж храмі.

Традиційно, в передріздвяний час, багато віруючих собору того дня приступили до святих Таїнств Сповіді та Причастя.

За Божественною літургією Високопреосвященнійший владика звернувся до вірян зі словом проповіді на тему євангельської притчі про запрошених на вечерю, що у цей день читалась у храмі (Лк. 76 зач., XIV, 16-24). Відео запис можна переглянути на нашому сайті.

Після проповіді владика Нестор подякував за візит на Тернопільщину та радість від спільної молитви Одеському архіпастирю, а єпископ Павло, у свою чергу, подякував архієпископу Нестору, духівництву кафедрального собору  та всім парафіянам за можливість спільно приступити до таїнств і богослужінь.

Після завершення богослужіння архієпископ Нестор, разом із старостою собору та будівничим Юрієм Петриком, ознайомили єпископа Павла з ходом будівництва головного храму Православної Церкви України на Тернопільщині.