Богослужіння тернопільського архіпастиря в Неділю про митаря та фарисея

Автор:

Богослужіння тернопільського архіпастиря в Неділю про митаря та фарисея

17 лютого 2019 року, у неділю про митаря і фарисея, Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, звершив Божественну літургію в каплиці кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина та Єлени м.Тернополя. Напередодні, в суботу ввечері, архієпископ Нестор молився в цьому ж храмі на відправі Всенічного бдіння.

Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору протоієрей Євген Заплетнюк, завідувач єпархіальною канцелярією священик Володимир Зубілевич, священик Петро Мельничук, протоієрей Володимир Савчин і диякон Назар Тернопільський. Під час служби чимало парафіян приступили до Таїнств Сповіді та Причастя.

Після прочитання молитви за Україну, щоб Всемилостивий Господь визволив нас від нашестя чужинців і дарував українському народу мир, єдність і Своє благословення, владика Нестор звернувся до присутніх із словом напуття, у якому розкрив богословський зміст Неділі про митаря та фарисея. По закінчення богослужіння Тернопільський архієпископ Нестор спілкувався із парафіянами кафедрального собору та благословляв їх.