Архієпископ Нестор очолив богослужіння свята Стрітення Господнього

Автор:

Архієпископ Нестор очолив богослужіння свята Стрітення Господнього15 лютого 2019 року, в день свята Стрітення Господнього, Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, звершив Божественну літургію в каплиці кафедрального собору святих рівноап. Костянтина та Єлени м.Тернополя. Напередодні, в четвер ввечері, Тернопільський архієрей очолив відправу Всенічного бдіння у цьому ж храмі.

Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору протоієрей Євген Заплетнюк, протоієрей Олег Гах, завідувач єпархіальною канцелярією священик Володимир Зубілевич, священик Петро Мельничук, протоієрей Володимир Савчин і протодиякон Юрій Коханський.

Опісля завершення Літургії Високопреосвященнійший архієпископ Нестор, у співслужінні соборного духовенства освятив свічки, які згідно церковної традиції освячуються цього дня для благочестивого використання православними християнами.

Після освячення свічок владика Нестор звернувся до присутніх із словом напуття, у якому розкрив богословський зміст свята Стрітення Господнього.

Після закінчення служби парафіяни приступили до помазання освяченим єлеєм, а архіпастир благословляв і спілкувався з богомольцями.