Архієпископ Нестор очолив богослужіння Навечір’я Різдва в кафедральному соборі

6 січня 2019 року, в неділю перед Різдвом Христовим, святих отців, Навечір’я Різдва Христового, Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, звершив відправу Божественної літургії в каплиці кафедрального собору свв.Костянтина та Єлени м.Тернополя.

Владиці співслужив соборний клір. Напередодні недільного дня, 5 січня 2019 року, владика Нестор молився на Всенічному бдінні в цьому ж храмі. За традицією того дня, богослужіння Літургії продовжилося службою Різдвяної вечірні.

Після відпусту вечірні священнослужителі поклонилися урочисто винесеній іконі свята Різдва та проспівали кондак і тропар. По цьому архіпастир звернувся до присутніх із словом повчання та привітав паству.

Того ж дня ввечері архієпископ Нестор молився у каплиці собору на святковому Різдв’яному Всенічному бдінні, яке традиційно завершилося співом колядок.

У неділю ввечері Тернопільський архієпископ благословив делегацію кафедрального собору у складі прот.Олега Гаха та старости – Юрія Івановича Петрика на паломницьку поїздку до Константинополя, де представники нашого храму взяли участь у відправі Божественної літургії на Фанарі свята Богоявлення та стали свідками унікальної історичної події – Сопричастя з Вселенською Церквою та вручення Томосу про незалежність Православній Церкві України.